Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera
| Wi-Fi | Mötesfaciliteter Affärscentrum | Barnvänligt Spelrum |
| Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera São Paulo med 1 sovrum, som ligger i distriktet Santo Amaro inom 2 km från Octavio Frias de Oliveira-bron, har plats för upp till 4 gäster. Tillgång till en privat pool garanterar en mer avkopplande vistelse.
Den 25 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge i São Paulo nära tunnelbanestationen Brooklin som ligger mindre än 150 meter bort. Gästerna kan besöka Monumento de Borba Gato inom några kvarter från den här lägenheten. Inom 7 km från Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera hittar du Bild- och ljudmuseet.
Det här boendet har ett minikök. Du kommer att befinna dig i närheten av busshållplatsen Da Paz - Estacao Borba Gato - Sentido Santo Amaro.
- Lokala sevärdheter
- Jockey Club4,8 km
- Credicard Hall4,3 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge1,4 km
- Estadio Cicero Pompeu de Toledo4,3 km
- Flygplatser
- São Paulo-Congonhas flygplats4,8 km
- Tågstationer
- Julio Prestes tågstation12 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- 24-timmars säkerhet
- Hiss
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Torktumlare
Aktiviteter och avkoppling
- Strandparasoll
- Solsängar
- Solterass
Service
- Affärer/kommersiell service
- Affärscentrum
- Mötes-/bankettfaciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Trädgårdsmöbler
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Spelrum
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det en parkeringsplats på Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera?
På Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera finns parkering där du kan parkera din bil. - ❓
Hur många gäster kan bo på Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera?
Upp till 4 gäster kan bo på Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera. - ❓
Har Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera en pool på plats?
Studio Proximo Ao Metro Brooklin E Parque Ibirapuera har en pool.